Kontakt

TAMTRON SVERIGE

Nattvindsgatan 9
652 21 Karlstad
TEL. 054-402 08 40
E-POST viktigt@tamtron.se

 

DETALJERAD KONTAKTINFORMATION TILL:

Försäljning

Service

Huvudkontor

Support

FÖRSÄLJNING

Vakant

Säljare nedre Norrland
E-post viktigt@tamtron.se
Tel. 054-402 08 47

Björn Hillström

Västerås
Key Account Manager / Säljare mitt & övre Norrland
E-post bjorn.hillstrom@tamtron.se
Tel. 054-402 08 43

Fredric Jonsson

Ljungby
Säljare syd
E-post fredric.jonsson@tamtron.se
Tel. 054-402 08 61

Anna Dolfei

Karlstad
Inköp/Säljare skog
E-post anna.dolfei@tamtron.se
Tel. 054-402 08 39

Per Hansson

Karlstad
Affärsutvecklare Environment
E-post per.hansson@tamtron.se
Tel. 054-402 08 63

SERVICE

Per Höglund, Eftermarknadschef
054 – 402 08 65
per.hoglund@tamtron.se

Andreas Laine, 1:a Servicetekniker, Luleå
054 – 402 08 36
andreas.laine@tamtron.se

Björn Höglund, Nedre Norrland 
054 – 402 08 49
bjorn.hoglund@tamtron.se

Hans Roos, 1:a Servicetekniker, Mälardalen
054 – 402 08 37
hans.roos@tamtron.se

Stefan Persson, Servicetekniker, Örebro
054 – 402 08 34
stefan.persson@tamtron.se

Andreas Granlund, Servicetekniker, Sandhem
054 – 402 08 66
andreas.granlund@tamtron.se

Tommy Eriksson, Servicetekniker, Säffle
054 – 402 08 32
tommy.eriksson@tamtron.se

Jerker Askvärn, Servicetekniker, Mariestad
054 – 402 08 68
jerker.askvarn@tamtron.se

HUVUDKONTOR

Thomas Larsson, VD
054 – 402 08 42
thomas.larsson@tamtron.se

Gabriella Hellström, Ekonomi
054 – 402 08 41
gabriella.hellstrom@tamtron.se

Maria Granrud, Ekonomiassistent
054 – 402 08 62
maria.granrud@tamtron.se

Anders Wallerius, Teknik
054 – 402 08 31
anders.wallerius@tamtron.se

Reino Carlsson, Service/Support
054 – 402 08 38
reino.carlsson@tamtron.se

Vilhelm Kvist, Support
054 – 402 08 67
vilhelm.kvist@tamtron.se

Katarina Gustafson, Lager
054 – 402 08 64
katarina.gustafson@tamtron.se

SUPPORT

support@tamtron.se
054 – 402 08 30
Öppen 07:00–16:00, lunchstängt 12:00 – 12:30